TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Dolný Kubín » Dolný Kubín » Objekty » Administratívny objekt »

Smart Brokers Predaj budovy pre služby, administratívu a obchod, Dolný Kubín

Smart Brokers Predaj budovy pre služby, administratívu a obchod, Dolný Kubín

Popis nehnuteľnosti

Smart Brokers ponúka exkluzívne na predaj prevádzkovú budovu v centre mesta Dolný Kubín. Budova sa nachádza na Matúškovej ulici v bezprostrednej blízkosti Hviezdoslavovho námestia (pešej zóny). Situovaná je na rovinatom pozemku s celkovou plochou 1276 m2. Základné informácie: - Celková úžitková plocha všetkých podlaží 1711,63 m2, - Plocha 1. PP 374,10 m2, - Plocha 1. NP 500,05 m2, - Plocha 2. NP 414,20 m2, - Plocha 3. NP 423,28 m2, - Plocha pozemkov 1276 m2, - Nový projekt protipožiarnej ochrany, - Aktuálna obsadenosť 90 %, - Nový znalecký posudok na 811.000 €, - 20 parkovacích miest na pozemku + 5 garáži. Budovu tvoria dve časti - pôvodná časť postavená v 50-tych rokoch, nad ktorou bolo vybudované podkrovie v roku 2001 a pristavená časť z roku 1989. Budova prešla viacerými rekonštrukciami. Posledná výrazná rekonštrukcia bola v r. 2001, kedy bola okrem vybudovaného podkrovia realizovaná výmena okien, plynofikácia, nové ústredné kúrenie (kotle, rozvody, radiátory), vybavenie priestorov pre hygienu, výmena podláh, čiastočná výmena elektroinštalácie, rozvodov vody a kanalizácie, nová strešná krytina a klampiarske konštrukcie. V súčasnosti je budova takmer plne obsadená nájomcami - prevažne služby, administratívne a prevádzkové priestory, sčasti obchodné priestory. Výhodou je okrem výbornej lokality taktiež dostatok parkovacích miest na vlastnom pozemku. Uvedená cena nehnuteľnosti je vrátane znaleckého posudku, odplaty pre realitnú kanceláriu, kompletného právneho servisu súvisiaceho s prevodom nehnuteľnosti vrátane katastrálnych a notárskych poplatkov.

Cena: 799 000,00 €

  466,98 €/m2

Kategória: Administratívny objekt - Predaj

Lokalita: Dolný Kubín - Dolný Kubín
(Administratívny objekt - Dolný Kubín)

Zastavaná plocha: 533 m2

Úžitková plocha: 1 711 m2

Rozloha pozemku: 1 276 m2

Dátum aktualizácie: 15.6.2019

Identifikačné číslo: 194

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Smart Brokers s.r.o.

Pribinova 30, Bratislava
0911 Kliknite TU!

Maklér:

Róbert Kubala
+421 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk